O nás

Stránka zaludocne-vredy.sk sa zameriava na vznik, príznaky, prevenciu a liečenie vredových ochorení žalúdka s dôrazom na prostriedky alternatívnej medicíny, ktorá je pri správnom použití veľmi účinná a zároveň šetrná k organizmu.

Stránku pre Vás pripravujú Nika, Pali a Bohuš.
Nika:

Veľmi sa teším, že môžem spolupracovať na tomto projekte vyhľadáním informácií z kvalitných zdrojov a písaním článkov na témy, ktoré ľudí zaujímajú a sú im užitočné.

Pali:

Odjakživa ma lákala príroda a možnosť pomáhať ľuďom. Svoj volný čas a prostriedky venujem cestovaniu. Zoznámil som sa s ajurvédou, ale aj s liečitelskými schopnosťami šamanov v amazonskom pralese. Mám osobnú skúsenosť s infekciou helikobakterom pylori, s ťažkosťami ňou spôsobenými a spôsobom ako ju prekonať. Na tomto webe sa chcem podeť o svoje poznaty a skúsenosenosti s každým, kto pomoc hľadá a potrebuje. Rád Vám odpoviem na otázky položené v diskusii.

Bohuš:

Pamätám si na svojho deda ako sa moril s astmou a ekzémami. Keď nepomohli lekári, začal skúšať domáce recepty. Nektoré boli pokútne, ako ten s naftou. Raz si na radu nejakého liečitela pripravil zázračný prostriedok z nafty a feferóniek. Mal si ním potrieť hruď a chrbát a na niekolko hodín sa obaliť celofánom. Astma mu neprešla, zato babka mu ešte niekolko dní liečila pľuzgiere na tele. Dedo nakoniec našiel účinnú kombináciu byliniek, ktorá mu priniesla úlavu. Recept sa bohužial nezachoval. A práve to ma motivuje – zaznamenať a šíriť účinné prostriedky alternatívnej medicíny, ktoré vhodne dopĺňajú tú konvenčnú, ale tiež venovať sa prevencii a prechádzaniu chorôb.

Pridaj komentár